תיירות נכנסת לישראל

בשביל לגלות את הארץ הזו צריך מישהו שיראה לכם את הדרך
הדרך בין שבילי הארץ ,
הדרך שמסמנת נקודות מבט חדשות ומעוררות מחשבה,
הדרך להכנס ללב , זו בדיוק הדרך אותה אנו עושים ב"טללים תיירות נכנסת" , כבר חמישה עשורים .
השילוב בן חשיבה יצירתית, תוכן יוצא דופן והענקת משמעות במקומות הכי לא צפויים יחד עם צוות קשוב ומקצועי יעניקו לכם חוויה משמעותית ערכית בישראל המבוססת על תוכן איכותי, שירות ברמה גבוהה,חיבורים נכונים וחוויות משנות תפיסות חיים.

גלו עוד  
 

תוכניות ארוכות טווח בישראל

כדי להכיר מקום באמת – באופן עמוק, מתמסר ובלתי נשכח – יש לצאת למסע כפול: חיצוני- הלומד את הסביבה, התרבות, האנשים והמורכבות, ומסע פנימי- הפוגש את המחשבות והרצונות, את הפחדים וגם את החלומות.
יד ביד עם פרויקט "מסע" של הסוכנות היהודית, בנינו תוכניות ערכיות וייחודיות המאפשרות לצעירים וצעירות יהודים מרחבי העולם לשהות כחמישה עד עשרה חודשים בישראל ולהכיר לעומק את כל חלקי הפסיפס המרכיב אותה. 

גלו עוד  
 

כנסים, אירועים ותיירות

תכנון, ארגון, הפקה והפיכת חלומות למציאות הם חלק יום יומי מהותי מהפעילות שלנו ב"טללים", הממלא אותנו בסיפוק גדול במיוחד. עם צוות מקצועי ומסור נוכל יחד ללוות אותך באירועים בסדרי גודל שונים החל מטיולי גיבוש ונופשונים, דרך ארגון כנסים ומיצגים ועד הפקת ועידות ותערוכות. כל אחד מהאירועים האלה הוא עולם ומלואו ועדיין – הוא האחד שלך, ומי כמונו מבינים עד כמה הוא חשוב לך. במהלך שנות פעילותינו אנו מחדשים ומתחדשים, לומדים וצמאים לדעת כדי להביא לך את המפרט והתכנים האיכותיים והעדכניים ביותר לאירוע הגדול הבא שלך. 

גלו עוד  
 

תיירות חינוכית בישראל

איך נוצר קסם?
כשמערבבים את אהבת ארץ ישראל עם אנרגיות טובות, צוות יצירתי וניסיון של חמישה עשורים, מתבלים בתוכן חינוכי מקורי, עדכני וייחודי, מחממים היטב ומגישים באהבה לתלמידי בתי הספר ברחבי הארץ, המחכים להתרגשות הגדולה שמלווה כל טיול באשר הוא. 

גלו עוד  
 

סיורי מורשת בעולם

יהדות התפוצות הותירה אחריה חותם מסקרן, מעשיר ומרגש ואנו מאמינים שאפשר ללמוד ממנו לא מעט על העבר, ובאותה נשימה – גם על העתיד. חברת "טללים אירופה" (Authentic Europe) מוציאה טיולים חינוכיים למוסדות חינוך באירופה, לקבוצות, ארגונים, מוסדות ומשפחות, תוך שימת דגש ניכר על טיולי מורשת ושמירה על הזיכרון החינוכי. 

גלו עוד  
 

אטרקציות ומרכזי מבקרים

כולנו צמאים לריגושים, לחוויות מסעירות חושים ולמידע שיגיע אלינו בדרכים יצירתיות ולא מקובלות. לכן אנו בטללים חושבים כל הזמן כיצד ניתן למתוח את גבולות האפשר ולהפוך את הדמיון למציאות.
המתכון שלנו: יצירת תוכן מסקרן, מלמד ובלתי נשכח באמצעות שימוש בטכנולוגיות הדמיה ומשחקים אינטראקטיביים.

גלו עוד  

יש עוד דברים שנותרו ללא מענה?

אז נכון שניסינו לספר על כל העשייה שלנו, ועדיין כשיש ספק – אין ספק.
לכל שאלה שצצה אנחנו לגמרי כאן כדי לקרוא, לבדוק ולענות במלא תשומת הלב.

צור קשר
 
 
Leaf Leaf
Leaf Leaf