קצת עלינו...

קבוצת טללים היא לא עוד מותג או חברה, היא משפחה שהוקמה מגרעין קטן של חזון וחלום של תקומת מדינת ישראל וצמחה לכדי עשייה מפוארת בארץ וברחבי העולם. עשייה הכוללת יצירת חוויות חינוכיות בלתי פורמליות באמצעות תוכן איכותי, חשיבה יצירתית, וצוות מקצועי הנותן תשומת לב שווה לפרטים הגדולים והקטנים. 

במהלך שנות פעילותינו למדנו להכיר לא רק את האזורים הרבים בהם אנו מטיילים, אלא גם את מי שצועד איתנו לאורך המסלול. הכרות שהיא מעבר לזמן המפגש בינינו – הכרות שהיוותה השראה ללא מעט חניכי "מסע" ו"תגלית" לשנות את נתיב חייהם ולעשות עלייה בעקבות המפגש הייחודי עם המדינה. 

אנחנו מאמינים, שבכדי לצמוח באמת ולהצמיח שורשים חדשים בישראל צריך לחקור את העבר וללמוד אותו , לכבד את ההווה, ולהיות יצירתיים וגמישים מספיק בשביל שנוכל להנות מעתיד טוב יותר. 

משאירים חותם גם בעולם

ברבות השנים למדנו שעד כמה שעשייה בגבולות ישראל היא נהדרת, לעיתים היא איננה מספקת. זו הסיבה שפיתחנו מספר מיזמים הפועלים מעבר לים בהצלחה רבה, ביניהם טיולי מורשת חינוכיים, סמינרים לתלמידי בתי ספר, מחנות קיץ באירופה לנוער היהודי בתפוצות וסיורים משפחתיים בהתאמה אישית.

about-map

טללים עם ערכים

הייחוד שלנו הוא במרקם האנושי המיוחד הקיים בקבוצה. השילוב בין אנשי המקצוע מהארץ ומהעולם ומתמחים מקצועיים בעלי ניסיון וותק של עשרות שנים, כל אלו מעניקים יחס אישי וחוויה בלתי נשכחת לכל אחד החפץ בשירותינו .
עם ותק בתחום ועבודה בשווקים בינלאומיים ומקומיים, טללים הינה קבוצה המציעה עוצמה תיירותית, חזון חינוכי ומעוף יצירתי. קבוצת טללים פותחת דלתות עבור מי שחפץ לעולמות חדשים, מסקרנים יותר, חינוכיים יותר וחולמניים יותר, ובנוסף- משתתפת בעיצוב זהותו של הדור הצעיר בעולם היהודי.

Additional value

יצירתיות

היצירתיות טבועה אצלנו ב- DNA ושזורה במגוון הפעילויות שלנו, החל מהתאמת התכנים והחוויות לתקופה, דרך החיפוש אחר מיזמים חדשים בארץ וברחבי העולם וכלה בתיווך הבלתי אמצעי בין החניכים למדריכים שיוצר את הקסם הייחודי שקרוי "טללים".

Additional value

הון אנושי

מישהו חכם אמר פעם שהכל מתחיל ונגמר באנשים – והוא לגמרי צדק. כי בסופו של דבר, החזון החינוכי שלנו עובר הלאה, בעזרת ובזכות אנשים איכותיים ומקצועיים שעובדים ב"טללים" ואוהבים באמת את מה שהם עושים.

Additional value

גמישות

החיים דינאמיים וככאלה חשוב לנו להתאים את עצמנו לכל מצב ותקופה, להציע חלופות אטרקטיביות ורלוונטיות במידת הצורך ובעיקר לחשוב "מחוץ לקופסא" כדי לאפשר לאחרים, וגם לעצמנו, את הטוב ביותר.

Additional value

שורשיות

בדומה לעצים גם אנחנו בטללים מחוברים בשורשים לאדמה עליה גדלנו, אוהבים את מדינת ישראל ומאמינים שבעזרת החיבור הנכון אליה אפשר לייצר קסם ייחודי ולהשאיר חותם ראוי.

Additional value

משפחתיות

בעולם שהופך לעיתים לוירטואלי מרוחק ומנוכר, משפחתיות היא מבחינתנו הבסיס לכל דבר. וזה לא רק בגלל שאנחנו חברה "משפחתית" בהגדרה, זה בעיקר בזכות הערכים של "משפחה" שמלווים אותנו: הכרות מעמיקה, תמיכה, איכפתיות והבנה שלא משנה מה – אנחנו כאן בשבילך.

 

הצוות שלנו

מר פורת משה

בעלים ויו"ר קבוצת טללים

רועי פורת

מנכ״ל קבוצת טללים - CEO

יעל פורת סגל

משנה למנכ"ל קבוצת טללים

טל פורת מזרחי

HR ופיתוח ארגוני

רו"ח צביקה פרסמן

CFO - מנהל כספים

אמיר קלדרון

CIO - מנהל מערכות מידע

איאן דרנפלד

סמנכ"ל מכירות

ישי עמרני

סמנכ"ל רכש ותפעול

אדריאן סיימונס

מנכ"ל שותף תיירות אירופה

יפעת מוסאי

מנהלת מחלקת תגלית

רז עין גיל

מנהל אופרציה תיירות נכנסת

זאב סומין

מנהל ושותף תיירות חמ"ע

חזי גרובר

מנהל ושותף תיירות אמריקה הלטינית

הנרי יעקובוביץ

מנהל ושותף ii book Israel
Israel rail

עומר אשל

מנהל ושותף TBCTL

רפי גרינפלד

מנהל תיירות פנים ורווחה

שירי כהן

מנהלת אדמיניסטרציה מסע

ליסה רובין

תיירות נכנסת FIT
 

לזכר מנדי פורת, האיש והדרך

"החיים הם בסך הכל הבזק של אור, בין חושך לחושך. מסתבר שיש אנשים שהחיים שלהם הם אור שלא נגמר, גם אחרי שהנר כבר לא דולק" (דוד גרוסמן)

דמותו של מנדי פורת ז"ל, ניצול שואה ואביו של מייסד קבוצת טללים מושיק פורת יבל"א, מלווה אותנו בעשייה היום יומית, ואישיותו הייחודית, שידעה להתגבר על המכשולים והמאבקים בדרך, נוכחת בכל צמתי ההחלטות שלנו.  

חייו של מנדי כנער במלחמת העולם השנייה והטלטלות שעבר, גרמו לו להבין שהחזון הציוני ותקומת מדינת ישראל הם אלו שיכולים באמת להציל את העם היהודי בגולה. לאחר שהדריך ילדים ונוער שניצלו ממחנות ההשמדה ועודד אותם לעלות ארצה, הוא התגייס לצבא וטיפס בשרשרת הפיקוד כ-25 שנה, השתחרר, והתברג במספר תפקידי מפתח בחברות ממשלתיות. ולצד כל אלה – התחתן, הקים משפחה לתפארת ושתל לאורך הדרך את הזרעים בהם האמין. זרעים של חינוך, תקווה, עשייה ואמונה בטוב. 

המחויבות של מנדי להגנה על המדינה, המסירות האין סופית, האמונה בחינוך דור העתיד כמפתח לחיזוק הזהות הציונית והאהבה יוצאת הדופן לישראל זרעו את החזון להקמת "טללים", והן אלו שמלוות אותנו עד היום.

לסיפור המלא
Leaf Leaf
Leaf Leaf