תיירות נכנסת לישראל

 Authentic Israel - תיירות נכנסת לישראל

חברת טללים תיירות נכנסת לישראל או במותג הבינלאומי Authentic Israel  יוצרת חוויות ביקור ייחודיות עם רמת הדרכה גבוהה בהתאמה אישית של תכנים ותכנון מסלולי טיול על-פי צורכי הלקוח והעדפותיו האישיות. 

מחלקת תיירות נכנסת לישראל דוברי רוסית היא מפעילת האופרציה הגדולה ביותר של המותג "תגלית", באמתחתה מגוון תכניות ארוכות טווח (מסע) ליהודים ממדינות ברה"מ לשעבר. 

טללים תיירות נכנסת לישראל מפעילה את מותג "תגלית" העולמי בשם Israel Outdoors, המביאה לישראל בכל שנה אלפי יהודים מרחבי העולם המעוניינים וכמהים ללמוד על זהותם היהודית ולחזק את הקשר בין יהדות התפוצות ומדינת ישראל. הצעירים לומדים להכיר מקרוב את המורשת שלהם ולפעמים אפילו מחליטים בעקבותיה לעלות ארצה.

חברת טללים תיירות נכנסת לישראל או בשמה העולמי Authentic Israel הנה חברת אופרציה המעניקה שירות של 360 מעלות בבניית טיולים מאורגנים ובתכניות של הרכבה אישית, בישראל ובעולם. אנו בטללים דוגלים באמון, אחריות והוגנות עם הערכים שמנחים אותנו לאורך כל הדרך, ושואפים לספק חוויות מעוררות השראה בעלי צבע ומשמעות חינוכית.

תיירות אקסקלוסיבית - קשרי החוץ המיוחדים של טללים תיירות נכנסת לישראל VIP מביאה מדי שנה חברי סנאט, כוכבי ספורט, שחקני קולנוע, אנשי עסקים בכירים ומנהיגי דת מרחבי העולם. הטיולים נבנים לפי בקשותיכם ויעדיכם, כאשר הוותק והסטנדרט הגבוהה שמציבה חברת טללים מבטיחה חוויה בלתי נשכחת וייחודית בישראל.

  (VIP) תיירות נכנסת לישראל

Authentic Israel VIP

הדף בבנייה

Ibook Israel הנו פורטל למכירת כרטיסים אונליין בו אפשר לרכוש כרטיסים ליותר מ-200 אטרקציות ופעילויות ברחבי ישראל. חברת Ibook מתמחה בנוסף בטיולי הרכבה אישית שהלקוח מבצע באתר, עם מגוון רחב של מורי דרך, פעילויות וטיולים בהתאמה אישית ולבחירתכם.

תיירות נכנסת לדוברי רוסית

הכירו את The Bible Comes to Life- המרכז לתיירות חינוכית, יהודית-נוצרית וארכיאולוגית בנושא התנ"ך. לראשונה בישראל הוקם מרכז המספק אינפורמציה, אונליין, והוא מוקדש כולו לתיירות התנ"ך והברית החדשה בישראל, מאתרים היסטוריים מרתקים ועד תגליות חדשות.

תיירות נכנסת לישראל