הצוות

חדרי בריחה

מי אנחנו ?
 חברת טללים תיירות נכנסת לישראל או במותג הבינלאומי Authentic Israel פועלת כבר למעלה מדור, עוסקת וצברה ניסיון רב בפעילות הבין-לאומית בתחום התיירות הנכנסת. 

 

חדרי בריחה

מי אנחנו ? 
חברת טללים תיירות נכנסת לישראל או במותג הבינלאומי Authentic Israel פועלת כבר למעלה מדור, עוסקת וצברה ניסיון רב בפעילות הבין-לאומית בתחום התיירות הנכנסת. 

לטללים חברת שיווק בארה"ב, עם שותף מקומי (מר אבי גרין) שעוסקת בשיווק ובמכירת מוצרי החברה בצפון אמריקה, בנוסף מפעילה טללים פרויקטים שונים, תוך שיתוף פעולה עם אנשי שיווק ומכירה בדרום אמריקה, ברית המועצות לשעבר, אירופה במזרח אסיה ובאוסטרליה. 

Authentic Israel רואה את ישראל לא כמקום תיירות, אלא כפלטורמה המאפשרת למבקרים בה, להתחבר לעצמם, להתחבר למדינת ישראל ולעם ישראל. 
Authentic Israel מלווה את תיירים בכל פרט ופרט בדרכם לישראל וממנה בחזרה. היא עוסקת בתכנון, בלוגיסטיקה ובהדרכה של כל שלבי הטיול. כל אלה מציבים את "טללים - תיירות נכנסת לישראל" או בשמה הבינלאומי Authentic Israel בין החברות המובילות בתחום התיירות הנכנסת לישראל. 

מה אנחנו עושים ? 

עיקר התמחותה של "טללים-תיירות נכנסת לישראל" הוא בתכניותיה הייחודיות, בחוויות ביקור מושלמות וברמת הדרכה גבוהה. טללים מאמינה בהתאמה אישית של התכנים ומסלול הטיול על-פי צורכי הלקוח והעדפותיו האישיות. 
Authentic Israel מעניקה שירות למגוון רחב של לקוחות מבני נוער המגיעים לישראל למחנות קיץ ופעילויות בר ובת מצווה, דרך סטודנטים המגיעים לישראל באמצעות פרויקט הדגל של "תגלית" שבו טללים נוטלת חלק חשוב ונכבד גם כמגייסת חלק נכבד ממשתתפי התוכנית, וגם כמארגן המפעיל את תוכניות תגלית בישראל, וכלה באופרציה ופיתוח תכנים לתכניות עבור קבוצות של סוכני נסיעות מהעולם כולו, בתי כנסת, קהילות יהודיות ושאינן יהודיות, טיולי הרפתקאות וכמובן המטייל הבודד ( F.I.T ). 

בין לקוחותינו נמנים - 

•  
קבוצות נוצריות - כנסיות , קהילות , ארגונים נוצריים 
•  
קבוצות יהודיות - בתי כנסת, קהילות, ארגונים יהודיים 
• 
קבוצות ייחודיות - סיור של אנשי קונגרס אמריקאיים בישראל, כנס של מנכ"לי בתי כנסת קונסרבטיביים, מסע אופניים להתרמה של בי"ח אלי"ן ועוד. 
• פרויקט תגלית. 
פרויקט מסע 
• 
קבוצות נוער מחו"ל - תנועת הנוער ( BBYO, NCSY, TRIBE, SINAI, EZRA) ובתי ספר יהודיים מהעולם (IMMANUEL COLLEGE, HILLEL DAY SCHOOL, GESHER, GREENFIELD HEBREW ACADEMY ועוד) 
"טללים - תיירות נכנסת לישראל" גאה ברמת השירות, הטיפול האישי, הצוות הנאמן והמסור וקבוצות המדריכים המובילות בישראל המביאים לידי הצלחה של כל טיול ופרויקט. כל אלה יחד עם צוות הפיתוח המעולה שלה  מייצרים את החוויה הישראלית האולטימטיבית.