תיירות נכנסת לישראל

תיירות נכנסת לישראל - תכניות

 

Authentic Israel - טיולי מבוגרים ומשפחות

Israel Family Journay

My Turn in Israel

Our Story Europe

Israel Revisited

Israel Family Journey

 

במסגרת הטיול האורך בין 8-10 ימים (עם אופציה לשלב עוד יומיים בפטרה ואילת). תוכלו לבחור מסלול ה- "תפור אישית" לרצונותיכם, כך שתחשפו לחוויה מקסימלית ובלתי נשכחת בישראל. במסגרת תכנית Israel Family Journey תוכלו ליהנות גם מטיולי בר/בת מצווה לילדים ולמבוגרים. "Israel Family Journey" הינה תכנית פלורליסטית בשיתוף תנועת BBYO ו-Authentic Israel.

My Turn Israel

 

במסגרת התכנית "My Turn In Israel" האורכת בין 8-10 ימים (עם אופציה לשילוב של עוד יומיים בפטרה ואילת) תוכלו ליהנות מחשיפה מרתקת להיסטוריה העשירה של ישראל, לתרבות המודרנית ולנופים הייחודיים של ארצנו. התכנית מיועדת למטיילים בוגרים אשר יש להם זיקה לתוכן יהודי-פלורליסטי ולעולם לא ביקרו בישראל. עם הצוות שלנו תיהנו מיחס אישי, מדריכים מקצועיים, וחוויה אותנטית ובלתי נשכחת בארץ.

Our Story Europe

 

במסגרת התכנית נחקור ונגלה את פראג, ווינה, בודפשט, קראקוב, לודז' וורשה. הצטרפו אלינו למסע אל יבשת אירופה שם נוכל ללמוד ולחקור יחד את סיפורו של העם היהודי. במסע נגלה ונשמע סיפורים על האנשים ששינו את העולם עם רעיונותיהם המהפכניים, הישגיהם וייסוריהם -בטיול מרגש וחוויתי שלא נשכח.

הטיול משלב בין הפן היהודי באתרים היסטוריים ותרבותיים לבין אתרי המורשת הבינלאומיים כגון שיט על נהר הדנובה, ביקור בקולוסיאום ברומא, וקונצרט בווינה.

Israel Revisited

 

במסגרת התכנית "Israel Revisited" נעמיק את הקשר בין המטייל לבין ארץ ישראל.
בעזרת מגוון פעילויות וטיולים נעניק תחושת שייכות, הערכה, ומבט מזווית אחרת על מדינתנו הקטנה. התכנית מיועדת למטיילים שהיו בעבר בישראל ורוצים להכיר אותה קצת יותר מבפנים. היא מתקיימת מדי שנה בזמני החגים הלאומיים של מדינת ישראל (יום השואה, יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, ויום העצמאות)

Authentic Israel - סטודנטים וקבוצות פוסט קולג'

  Israel Outdoors - תגלית ישראל

MASA - Israel Teaching Fellows

Project TEN - Israel Corps

Onward Israel

Birthright Israel Outdoors

Israel Outdoors הינה התכנית המובילה של מותג "תגלית". המשתתפים הינם יהודים בין הגילאים של 18-26 המגיעים לישראל במטרה חינוכית ומסורתית לחזק את יהדותם ולהכיר לעומק את מדינת ישראל. הטיול מיועד ליהודים שמעולם לא ביקרו בישראל אף על פי שבשנים האחרונות הטיול נפתח גם לכאלה שביקרו פעם אחת בערב.
מרבית הטיולים אורכים כ-10 ימים, כאשר הטיול כולו מסובסד וללא עלות.

MITF

בשיתוף עם משרד החינוך, MITF הינה תכנית ללימוד אנגלית בבתי ספר בישראל.

התכנית שמה לה כמטרה שכל ילד בישראל יידע אנגלית. מדי שנה מגיעים מתנדבים ממדינות דוברות אנגלית לתקופה של עשרה חודשים על מנת ליהנות מחוויה יוצאת דופן שתפגיש אותם עם ישראל בצורה ייחודית. בתכנית ניתן לבחור שהות בבית-שאן, באר שבע, רחובות ונתניה, ובין לבין נצא ונחקור את הארץ.

Project TEN

 

בשיתוף עם פרויקט "תן", Israel Outdoors NEXT מפעילה קבוצת מתנדבים המתגוררים בקיבוץ הרדוף (בגליל התחתון) ומתנדבים בבתי ספר יסודיים יהודיים וערביים.
בתכנית נלמד את השפות עברית וערבית, נחייה בכפר אקולוגי, נלמד על צדק חברתי, יזמות, תאטרון ודו-קיום. התכנית אורכת כ-5 חודשים בה המשתתף הופך לחלק מהקהילה ומאמץ אותה.

Onward Israel

תכנית Onward Israel הינה תכנית התמחות המתאימה את עצמה לכישורי המשתתף ולתחומי ענייניו. במסגרת ההתמחות, המשתתפים עובדים, לומדים, ומפתחים את עצמם בנושאי קריירה ע"י חיבור למיזמים ועמיתים ישראליים. שיתוף הפעולה בין הגורמים מעניק זווית מבט שונה וחיבור לשוק העבודה בישראל.

Authentic Israel - בני נוער

BBYO Passport - טיולי קיץ

מצעד החיים

BBYO Passport

 

תנועת הנוער BBYO מוציאה מדי קיץ טיולים בישראל תחת המותג BBYO Passport. בשיתוף עם קבוצת טללים, אנו מביאים מדי שנה לארץ מאות חניכים בגילאי תיכון לחוויה בקיץ הישראלי המלאה בפעילויות וטיולים בארץ, תוך השמת דגש על חיזוק הקשר בין ישראל ליהדות התפוצות ובמטרה לחשוף ולהכיר את הזהות היהודית והאישית של כל משתתף.

מצעד החיים

מצעד החיים הינו אירוע המתקיים מדי שנה ביום השואה, בו צועדים בני הנוער מאושוויץ לבירקנאו. האירוע מסמן שיא בחייהם של הנוער היהודי ברחבי העולם, שלאחריו מגיעים המשתתפים לישראל על מנת ללמוד ולטייל. התכנית מתקיימת בימי ציון חשובים למדינה כגון יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל וחגיגות יום העצמאות.
אנו גאים לקחת חלק בפרויקט כה חשוב ומשקיעים ומשקיעים ממיטב משאבינו להצלחתה.