פארק קולנוע

לאחר הפסקה של מספר שנים, טללים אטרקציות וחוויות חינוכיות חוזרת להפעיל את פארק הקולנוע. פארק הקולנוע הוא פרויקט חינוכי–בידורי העוסק במגוון נושאים באופן נגיש, מסקרן ויוצא דופן באמצעות תיאטרון אינטראקטיבי בתל ממד.

 

קשת הנושאים כוללת בין השאר את נושא המלחמה בסמים ובאלכוהול , השפעת האדם על סביבתו, זהות וערכים, איכות הסביבה ועוד.

 

אורך כל תכנית כשעה וחצי, ובמהלכה ייחשפו התלמידים למיצגי תלת-ממד מרהיבים, סרט השראה מרתק, תסכית המושמע בחושך מוחלט, קליפ מוסיקלי לשיר מקורי, משאלי רחוב בנושא, קטעי מחול רלוונטיים שיוצרו במיוחד, ומשחק אינטראקטיבי המזמין את הצופים להביע את דעתם, לענות על שאלות, להתחרות ולנצח באמצעות שלטים-חכמים.

 

השחקנים, אשר לראשונה בישראל מצולמים אף הם בתלת-ממד, יציגו קטעי הנחייה, משחק וקישור, תוך שהם משלבים את הקהל בצורה ייחודית ומקורית.

תכניות המדיאטרון הן "הדור הבא" של התכניות החינוכיות, המגיע בעקבות ההצלחה המטאורית של תכניות "פארק קולנוע" - מיזם חינוכי מקורי שהוצג בעשור האחרון עשרות אלפי פעמים בסינמה סיטי בצומת גלילות, בניידות שנשלחו לבתי ספר ומחנות צהל, וכן ב 14 אתרים נוספים ברחבי העולם.

 

חוויית הלימוד במדיאטרון

מתחילים במידע והפעלות מקדימות דרך אתר אינטרנט ייחודי (כולל הפעלות המיועדות הן לשימוש המורים והן לתלמידים) ומשם ממשיכים בביקור של ניידת המדיאטרון בשטח בית הספר.

 

אנו נשלים את החוויה בפעילות משלימה בעזרת הרשתות החברתיות. בין כל אלו הופכים נושאי הלימוד לחלק אינטגראלי מתחומי העניין של הצופים, דרך פורומים, ערבי נושא, מחקרים חדשים ויוזמות מקוריות לשינוי וחשיבה בנוף החינוך הישראלי.

קישורים לפעיליות נוספות

1/1