האנשים מאחורי - תיירות נכנסת תגלית

רן באסא

רכזת שטח תגלית

         +972-543423138

         +972-3-630-6305

Ranb@authenticisrael.com

שמואל בוקובזה

 רכז גיוס צרפת

Israel Outdoors France

        +972-54-3353811

       +972-3-630-6305

Chmouelb@israeloutdoors.fr

האנשים מאחורי - תיירות נכנסת תגלית

רועי פורת

מנכ"ל טללים כנסים אירועים ותיירות בע"מ

       +972-3-630-6306

       +972-3-630-6305

Roi@tlalimgroup.com

ישי עמרני

קניין ורכז לינות
לתיירות נכנסת

       +972-3-630-6348

       +972-3-630-6305

Ishay@authenticisrael.com

יעל שפטלוביץ'-בורשן

רכזת מפגשים

       +972-73-2197856

       +972-3-630-6305

Yaelsc@tlalimgroup.com

יפעת יששכר

מנהלת צוות אופרציה תגלית

        +972-73-2197865

       +972-3-630-6305

Yifat@authenticisrael.com

אפרת לביא

מנהלת מחלקת חינוך והדרכה

       +972-3-768-8011

       +972-3-630-6322

Efrat@authenticisrael.com

גבריאלה אנוליק

מפעילת תיירות
מחלקת תגלית

       +972-549114164

       +972-3-630-6305

Gabi@tlalimgroup.com

אסיה יופה

רכזת שטח ל-Israel Outdoors

        +972-54-3353810

       +972-3-630-6305

Iasyai@authenticisrael.com

ליאור לבנת

מפעילת תיירות
מחלקת תגלית

        +972-732197859

         +972-3-630-6305

Liorl@authenticisrael.com

שירן אליאב

מפעילת תיירות
מחלקת תגלית

       +972-3-630-6336

       +972-3-630-6305

Shirane@tlalimgroup.com

חזי גרובר

מנהל אגף אמריקה הלטינית לקבוצות תגלית ומסע

        +972-52-5888709

       +972-3-630-6305

Hezig@tlalimgroup.com

האנשים מאחורי

602003, Ariel Sharon Blvd 3, Or Yehuda, Israel

tel. +972-3-630-6300 

  • Photos

Copyright © 2018 Tlalim Group. 

All rights reserved.