האנשים מאחורי - תיירות נכנסת לישראל דוברי רוסית

ליזה פראנץ

רכזת תכניות תגלית ומסע דוברי רוסית

        +972-50-4870018

       +972-3-630-6305

Elizavetaf@authenticisrael.com

סבטלנה בוריסוב

רכזת גיוס וליווי מסע ותגלית דוברי רוסית

        +972-73-2197869

       +972-3-630-6305

Svetlana@authenticisrael.com

יעקב לוין

מנהל תוכניות מסע

דוברי רוסית

        +972-54-4644788

       +972-3-630-6305

Yakovl@authenticisrael.com

דריה גנדלמן

רכזת קבוצות תגלית ומסע

​של מחלקת חמ"ע

        +972-53-7253348

       +972-3-630-6305

Daria@authenticisrael.com

האנשים מאחורי - תיירות נכנסת לישראל דוברי רוסית

טלי בלן

מנהלת צוות שיווק וגיוס – מחלקת דוברי רוסית

          +972-73-2197852

         +972-3-630-6305

Talib@authenticisrael.com

זאב סומין

מנהל מחלקת תיירות
לדוברי רוסית

       +972-3-630-6306

       +972-3-630-6305

Zeevs@authenticisrael.com

האנשים מאחורי

ורד אקסלרוד

רכזת קבוצות תגלית ומסע

של מחלקת חמ"ע

        +972-58-5210329

       +972-3-630-6322

Vered@authenticisrael.com

602003, Ariel Sharon Blvd 3, Or Yehuda, Israel

tel. +972-3-630-6300 

  • Photos

Copyright © 2018 Tlalim Group. 

All rights reserved.