האנשים מאחורי - Israel Outdoors NEXT

אליעזר וידר

מנהל תפעול ותוכן

IBC - Australian Gap Year

        +972-52-3003532

       +972-3-630-6305

Eliezerv@masatlalim.com

שירי כהן

מנהלת אדמיניסטרציה לקבוצות מסע טללים

       +972-3-630-6327

       +972-3-630-6305

Shiric@masatlalim.com

עינב איילון

מנהל תכניות ביניים
וארוכות טווח דוברות אנגלית

          +972-52-6306322

         +972-3-630-6305

Einava@authenticisrael.com

האנשים מאחורי - Israel Outdoors Next

רועי פורת

מנכ"ל טללים כנסים אירועים ותיירות בע"מ

       +972-3-630-6306

       +972-3-630-6305

Roi@tlalimgroup.com

ויטל שדה

אופרייטורית מחלקת מסע

        +972-3-630-6344

       +972-3-630-6305

Veetal@masatlalim.com

מתן לקס

מנהל תכנית

  IBC - Australian Gap Year

        +972-54-3353803

       +972-3-630-6322

Matan@ibc.org.il

602003, Ariel Sharon Blvd 3, Or Yehuda, Israel

tel. +972-3-630-6300 

  • Photos

Copyright © 2018 Tlalim Group. 

All rights reserved.