האנשים מאחורי - הנהלה

האנשים מאחורי - עובדי הנהלה

צביקה פרסמן

מנהל כספים

       +972-3-630-6310

       +972-3-630-6305

Zvikap@tlalimgroup.com

אופיר קונר-קרטן

מנהלת אדמיניסטרטיבית

       +972-3-630-6300

       +972-3-630-6301

Ofir@tlalimgroup.com

האנשים מאחורי - הנהלה

אמיר קלדרון

מנהל מערכות מידע

       +972-3-630-6325

       +972-3-630-6305

Amirk@tlalimgroup.com

רועי פורת

מנכ"ל חברת טללים תיירות נכנסת לישראל

       +972-3-630-6306

       +972-3-630-6305

Roi@tlalimgroup.com

 
 

דימה ווסר

IT תומך

        +972-3-630-6326

         +972-3-630-6305

IT@tlalimgroup.com

יעל פורת

מנהלת שיווק

         +972-3-630-6345

         +972-3-630-6305

Yael@tlalimgroup.com

אדריאן סימונס

Authentic Europe מנכ"ל

       +972-3-630-6318

       +972-3-630-6305

Adrian@authenticeurope.net

אדי ברכאל

רכש ולוגיסטיקה

       +972-3-768-8054

       +972-3-630-6305

Edy@orpan.com

איאן דרינפלד

מנהל מכירות, טללים תיירות נכנסת

        +972-3-630-6324

         +972-3-630-6305

Iand@authenticisrael.com

טל פורת-מזרחי

מנהלת משאבי אנוש והשמה של תוכניות ארוכות

       +972-3-630-6313

       +972-3-630-6305

Tporat@tlalimgroup.com

משה (מושיק) פורת

מנכ"ל

       +972-3-630-6302

       +972-3-630-6305

Mporat@tlalimgroup.com

האנשים מאחורי

602003, Ariel Sharon Blvd 3, Or Yehuda, Israel

tel. +972-3-630-6300 

  • Photos

Copyright © 2018 Tlalim Group. 

All rights reserved.