האנשים מאחורי - תיירות נכנסת

מורן פלג

מפעילת תיירות

Authentic Israel

        +972-543-353819

       +972-73-219-7951

Moranp@authenticisrael.com

הדר ריכטר

מפעילת תיירות
Authentic Israel

        +972-73-2197850

       +972-3-630-6305

Hadar@authenticisrael.com

טליה ספיר

מפעילת תיירות ומנהלת פרויקטים

Authentic Israel

        +972-73-2197874

       +972-3-630-6305

Talia@tlalimgroup.com

עדן דהן

מפעילת תיירות
Authentic Israel VIP

        +972-54-5369362

       +972-3-630-6305

Edend@authenticisrael.com

שירה שארפ

מפעילת תיירות

Authentic Israel

       +972-3-630-6375

       +972-3-630-6305

Shiras@authenticisrael.com

לורה יאיר

מפעילת תיירות

Authentic Israel VIP

    +972-768-8011

       +972-3-630-6305

LauraY@authenticisrael.com

דנה דולב

מפעילת תיירות
ל-Authentic Israel

       +972-3-630-6349

       +972-3-630-6305

Danad@authenticisrael.com

אילן רדקו

מnמפעילת תיירות
Authentic Israel

        +972-3-630-6326

         +972-3-630-6305

IlanR@authenticisrael.com

נטלי בארטפלד

רכזת מכירות ואופרציה

       +972-3-630-6349

       +972-3-630-6305

NatalieB@authenticisrael.com

אורטל גרינברג

עוזרת אישית למנכ"ל ולקניין

        +972-73-2197874

       +972-3-630-6305

Ortalg@authenticisrael.com

יפה וולס

       +972-3-768-8023

       +972-3-630-6305

Yaffaw@authenticisrael.com

מפעילת תיירות
The Bible Comes to Life 

 

רז עין-גיל

מנהל תפעול

Authentic Israel

       +972-3-630-6354

       +972-3-630-6301

Razeg@tlalimgroup.com

ישי עמרני

סמנכ"ל רכש ותפעול תיירות נכנסת

       +972-3-630-6348

       +972-3-630-6305

Ishay@authenticisrael.com

האנשים מאחורי - תיירות נכנסת

רועי פורת

מנכ"ל חברת טללים תיירות נכנסת לישראל

       +972-3-630-6306

       +972-3-630-6305

Roi@tlalimgroup.com

זיו גלזל

מפעיל תיירות
Authentic Israel VIP

       +972-54-3353804

       +972-3-630-6305

Zivg@authenticisrael.com

איאן דרינפלד

סמנכ"ל מכירות
תיירות נכנסת

        +972-3-630-6324

         +972-3-630-6305

Iand@authenticisrael.com

אפרת לביא

מנהלת מחלקת חינוך והדרכה

       +972-3-768-8011

       +972-3-630-6322

Efrat@authenticisrael.com

602003, Ariel Sharon Blvd 3, Or Yehuda, Israel

tel. +972-3-630-6300 

  • Photos

Copyright © 2018 Tlalim Group. 

All rights reserved.